Diş Hekimliği Fakültesi

Beyaz Önlük Giyme Töreni

23.11.2023

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültemiz, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Dönem 3 öğrencileri için Beyaz Önlük Giyme Töreni 22.11.2023 tarihinde,  Üniversitemiz Orhanlı Yerleşkesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Yaşar BÜLBÜL, Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Fatih SARIOĞLU, Turizm Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Adem BALTACI, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Hakan ARSLAN, Diş Hekimliği Fakültesinin öğretim üyeleri, öğrencileri ve ailelerinin katılımı ile gerçekleştirilen tören, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan ARSLAN'ın açılış konuşmasıyla başladı.

Törenin devamında Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yaşar BÜLBÜL bir konuşma gerçekleştirerek 22 Kasım Diş Hekimleri Günü olması sebebiyle tüm diş hekimlerinin ve diş hekimi adayı öğrencilerin bu özel gününü kutladı.

Törenin sonunda ise Diş Hekimliği Fakültesi öğretim üyelerimiz tarafından öğrencilerine önlükleri giydirildi. ‘Ağız ve Diş Sağlığı’ temalı güne özel düzenlenen fotoğraf yarışmasında ilk 3’e giren öğrencilere ödülleri takdim edildi ve tören toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.