DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ VE BAHAR YARIYILI 1 HAFTALIK DERS PROGRAMI (GÜNCELLENECEKTİR)

11.09.2019

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı

2019 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Sınıf 1.Yarıyıl Ders Programı

(// - //20)

GÜN/SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08.10-09.00

09.10-10.00

Diş Anat. ve Fiz. (T)

Biyoistatistik

Maddeler Bilgisi

10.10-11.00

Diş Anat. ve Fiz. (U)

Biyoistatistik

Davranış Bilimleri

Organik Kimya

Tıbbi Biyoloji (U)

11.10-12.00

Diş Anat. ve Fiz. (U)

Biyoistatistik (U)

Epidemiyoloji

Organik Kimya

Organik Kimya (U)

13.00 -13.50

Diş Anat. ve Fiz. (U)

Tıbbi Biyoloji

14.00-14.50

Diş Anat. ve Fiz. (U)

Tıbbi Biyoloji

15.00-15.50

16.00-16.50

17.30-19.20

İngilizce (U.E.)

Ata. İlk. Ve İnk. T. (U.E.)

Türk Dili (U.E.)

2019 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Sınıf 2.Yarıyıl Ders Programı
GÜN/SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.10-09.00
09.10-10.00 Diş Anat. ve Fiz. (T) Biyoistatistik (T) Anatomi (T) Davranış Bilimleri Organik Kimya(U)
10.10-11.00 Diş Anat. ve Fiz. (U) Biyoistatistik (T) Anatomi (T) Organik Kimya Tıbbi Genetik (U)
11.10-12.00 Diş Anat. ve Fiz. (U) Biyoistatistik (T) Diş Hekimliği Tarihi Organik Kimya Anatomi (U)
13.00 -13.50 Diş Anat. ve Fiz. (U) Tıbbi Genetik (T) Biyofizik (T) Anatomi (U)
14.00-14.50 Diş Anat. ve Fiz. (U) Tıbbi Genetik (T) Biyofizik (T) Biyofizik (U)
15.00-15.50
16.00-16.50
17.30-19.20 İngilizce (U.E.) Ata. İlk. Ve İnk. T. (U.E.) Türk Dili (U.E.)

2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Sınıf 1.Yarıyıl Ders Programı
GÜN/SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.10-09.00 Endodonti Protetik Diş Tedavisi (T) Endodonti Biyokimya
09.10-10.00 Endodonti Protetik Diş Tedavisi (T) Endodonti Biyokimya Anatomi
10.10-11.00 Anatomi Protetik Diş Tedavisi (U) Endodonti Histoloji/Embriyoloji Anatomi
11.10-12.00 Anatomi Protetik Diş Tedavisi (U) Endodonti Histoloji/Embriyoloji Histoloji/Embriyoloji
13.00 -13.50 Fizyoloji Protetik Diş Tedavisi (U) Restoratif Diş Tedavisi Mikrobiyoloji/ Parazitoloji Histoloji/Embriyoloji
14.00-14.50 Fizyoloji Protetik Diş Tedavisi (U) Restoratif Diş Tedavisi Mikrobiyoloji/ Parazitoloji Mikrobiyoloji/ Parazitoloji
15.00-15.50 Restoratif Diş Tedavisi Restoratif Diş Tedavisi Maddeler Bilgisi Mikrobiyoloji/ Parazitoloji
16.00-16.50 Restoratif Diş Tedavisi Restoratif Diş Tedavisi Maddeler Bilgisi Fizyoloji
17.30-19.20 İngilizce (U.E.) Ata. İlk. Ve İnk. T. (U.E.) Türk Dili (U.E.) Fizyoloji

2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Sınıf 2.Yarıyıl Ders Programı
GÜN/SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.10-09.00 Endodonti Protetik Diş Tedavisi (T) Endodonti Biyokimya
09.10-10.00 Endodonti Protetik Diş Tedavisi (T) Endodonti Biyokimya Anatomi
10.10-11.00 Anatomi Protetik Diş Tedavisi (U) Endodonti Histoloji/Embriyoloji Anatomi
11.10-12.00 Anatomi Protetik Diş Tedavisi (U) Endodonti Histoloji/Embriyoloji Histoloji/Embriyoloji
13.00 -13.50 Fizyoloji Protetik Diş Tedavisi (U) Restoratif Diş Tedavisi Mikrobiyoloji/ Parazitoloji Histoloji/Embriyoloji
14.00-14.50 Fizyoloji Protetik Diş Tedavisi (U) Restoratif Diş Tedavisi Mikrobiyoloji/ Parazitoloji Mikrobiyoloji/ Parazitoloji
15.00-15.50 Restoratif Diş Tedavisi A.D ve Ç. Radyolojisi Restoratif Diş Tedavisi Maddeler Bilgisi Mikrobiyoloji/ Parazitoloji
16.00-16.50 Restoratif Diş Tedavisi Restoratif Diş Tedavisi Maddeler Bilgisi Fizyoloji
17.30-19.20 İngilizce (U.E.) Ata. İlk. Ve İnk. T. (U.E.) Türk Dili (U.E.) Fizyoloji